E L E K T R I K U S

Feladatok:

  • A közép- és kisfeszültségű hálózaton (10kV; 0,4kV), transzformátorokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási és karbantartási munkák végzése; erősáramú kapcsolási feladatok elvégzése
  • Élelmiszeripari berendezések, energia üzemi berendezések és az épületek áramellátásának biztosítása
  • Épületgépészeti és épület villamossági rendszerek karbantartása
  • Világítás javítás (bel- és kültéri)
  • Villanymotorok, hajtások karbantartása
  • Dokumentációk kezelése, az elvégzett munkák korrekt dokumentálása
  • alapvetően nappali műszakos munkavégzés: egyik héten 06-14, a másik héten 13-21 óráig

Elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy erősáramú villamos szakképzettség,
  • Elektrikus vagy villamos alállomás kezelő képzettség (villamosmű kezelő I-II)
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki dokumentáció megértése, kezelése

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat robbanásbiztos berendezések javításában és szerelésében

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos, teljes egészében bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • a törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres választható béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • fejlődési és előrelépési lehetőség, a jó munka elismerése
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel
  • nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább