Elektromos karbantartó

Feladatok:

  • Élelmiszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, csomagológépek, stb.) rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termelő berendezések irányítástechnikai rendszereinek hibaelhárítása, tervezett megelőző karbantartások végrehajtása a javítási igények és a karbantartási tervek alapján
  • Terepi kalibrálások, ellenőrzések végzése
  • Dokumentáció kezelése, az elvégzett munkák korrekt dokumentálása.

Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (automatizálási, mechatronikai, elektronikai, irányítástechnikai műszerész, vagy technikus)
  • Gépek, ill. berendezések elektromos-, vezérlési-, és mérőrendszereinek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki dokumentáció megértése, kezelése

Előnyt jelent

  • Alapszintű tapasztalat PLC-s vezérlések terén (hibakeresés, javítás)
  • Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  •  hosszú távú, biztos, bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres, választható béren kívüli juttatás
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human@lesaffre.hu

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább