Fermentációkezelő

(betanított munka 12 órás folyamatos műszakban)

Feladatai:

  • számítógépes és kézi folyamatirányítás
  • egyszerűbb laboratóriumi mérések
  • technológiai tisztítások
  • hibák azonosítása és elhárítása

Elvárásaink:

  • szakirányú középiskolai végzettség (műszaki terület előnyt jelent)
  • számítógépes alapismeret

Amit kínálunk:

  •  hosszú távú, biztos, bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres, választható béren kívüli juttatás
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel

Hasonló területen szerzett gyakorlat, emelőgép kezelői jogosítvány előnyt jelent!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human@lesaffre.hu

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább