Számviteli munkatárs

Főbb feladatok:

  • Devizás tételek könyvelése SAP rendszerben
  • Valutapénztár kezelése
  • Könyvvizsgálatokban, auditokon való részvétel
  • Bankokkal, partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés
  • Csillogó szem, motiváltság

Előnyt jelent

  • Pénzügyi, számvitel területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Termelő vállaltnál szerzett tapasztalat
  • Excel programban való jártasság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • valódi termelési környezetben szerzett releváns tapasztalatok
  • támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • versenyképes besorolási bér
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres választható béren kívüli juttatás
  • számtalan fejlődési lehetőség, a jó munka elismerése
  • nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén. (A vágányzár idejére számos igen praktikus és kényelmes közlekedés könnyítő megoldást biztosítunk!)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human.hu@lesaffre.com

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább