Termelési operátor

(12 órás folyamatos műszakban)

Főbb feladatok:

  • kézi anyagmozgatás (emeletek között is)
  • egyszerűbb laboratóriumi mérések
  • tartályok technológiai tisztítása
  • hibák azonosítása és elhárítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • számítógépes alapismeret

Előnyt jelent:

  • élelmiszeripari, vegyipari vagy gyógyszeripari gyakorlat, valamint emelőgép kezelői jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos, teljes egészében bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • a törvényi előírásnál magasabb műszakpótlékok
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres választható béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • fejlődési és előrelépési lehetőség, a jó munka elismerése
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel
  • nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén (a vágányzár idejére számos igen praktikus és kényelmes közlekedést könnyítő megoldást biztosítunk)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human.hu@lesaffre.com

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább