BEMUTATÓ PÉK – Területi képviselő

Feladatok:

  • cégünk termékeinek értékesítése partnereink számára
  • termékbemutatók, próbasütések végzése
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok terv szerinti látogatása
  • új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • a területéhez tartozó vevők és cégünk között fennálló kereskedelmi, szakmai kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • a piac folyamatos figyelése, információk begyűjtése elemzése

 Elvárások:

  • szakirányú középfokú pék és/vagy cukrász végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • rugalmasság
  • képesség önálló munkavégzésre
  • jó kommunikációs készség
  • értékesítési véna
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  •  hosszú távú, biztos, bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres, választható béren kívüli juttatás
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel

Leendő munkatársunkat lelkes csapat, valamint egy nagy múltra visszatekintő, biztos egzisztenciát nyújtó cég várja!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human@lesaffre.hu

www.lesaffre.hu

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább