Üzemi berendezés kezelő

Feladatok:

  • üzemi berendezések működtetése, felügyelete
  • a gyár energetikai ás vízforgalmi berendezéseinek, kazánház, hűtőgépház, ipari és ivóvíz ellátó és csatornarendszer, kompresszorház működtetése, felügyelete,
  • a karbantartás során szakszerű közreműködés ellátása,
  • üzemviteli események dokumentálása

Elvárások:

  • műszaki jellegű középiskolai végzettség
  • alapszintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent: kazánkezelő vagy hűtőgépkezelő végzettség, targoncavezetői jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos, bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres választható béren kívüli juttatás
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel

Érdeklődés esetén kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi címre:

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, Fax: 226-5011
E-mail: human@lesaffre.hu

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább