Elektromos műszerész karbantartó

Feladatok:

  • Élelmiszeripari berendezések (tartályok, fermentorok, csomagológépek stb.) rendelkezésre állásának biztosítása
  • Termelő berendezések irányítástechnikai rendszereinek hibaelhárítása, tervezett megelőző karbantartások végrehajtása a javítási igények és a karbantartási tervek alapján
  • Terepi kalibrálások, ellenőrzések végzése
  • Dokumentáció kezelése, az elvégzett munkák korrekt dokumentálása
  • 12 órás folyamatos műszakban, 2 munkanap + 2 pihenőnap váltakozásával

 Elvárások:

  • Elektromos szakirányú végzettség (automatizálási, mechatronikai, elektronikai, irányítástechnikai műszerész, vagy technikus)
  • Gépek, ill. berendezések elektromos -, vezérlési -, és mérőrendszereinek ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki dokumentáció megértése, kezelése

Előnyt jelent

  • Alapszintű tapasztalat PLC-s vezérlések terén (hibakeresés, javítás)
  • Ipari területen hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos, teljes egészében bejelentett munkahely
  • versenyképes alapbér
  • a törvényi előírásnál magasabb műszakpótlékok
  • karácsonyi jutalom
  • évi több-százezres választható béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • fejlődési és előrelépési lehetőség, a jó munka elismerése
  • családias hangulat sok színes programmal és lehetőséggel
  • nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén (a vágányzár idejére számos igen praktikus és kényelmes közlekedést könnyítő megoldást biztosítunk).

Vállalatunk elsődleges célja, hogy fogyasztóink megelégedettségét termékeink megbízható kiegyensúlyozott minőségével hosszútávon biztosítsuk.

Tovább

Az élesztőgyártás és forgalmazása mellett arra törekszünk, hogy komplex sütőipari megoldásokat biztosítsunk partnereink számára. A sütőipari szakemberek számára mindig megfelelő innovatív és hatékony megoldásokat kínálunk.

Tovább