Elektrikus

Kétműszakos munkarendben – egy hét délelőtt, egy hét délután

Feladatok

  • A közép- és kisfeszültségű hálózaton (10kV; 0,4kV), transzformátorokon, erősáramú villamos berendezéseken üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási és karbantartási munkák végzése; erősáramú kapcsolási feladatok elvégzése
  • Élelmiszeripari termelő berendezések, energia üzemi berendezések és az épületek áramellátásának biztosítása
  • Épületgépészeti és épület villamossági rendszerek karbantartása
  • Világítás javítás (bel- és kültéri)
  • Villanymotorok karbantartása
  • Dokumentációk kezelése, az elvégzett munkák korrekt dokumentálása

Elvárások

  • Villanyszerelő és/vagy erősáramú villamos szakképzettség,
  • Elektrikus vagy villamos alállomás kezelő képzettség (villamosmű kezelő I-II)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki dokumentáció megértése, kezelése

Előnyt jelent:

  • gyártó cégnél hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, számos fejlődési lehetőség.
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer.
  • Változatos béren kívüli juttatások, karácsonyi jutalom
  • Munkaidő beosztás: hétfőtől – péntekig: csúsztatott munkarendben
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát az alábbi email címre kattintva:

E-mail: human.hu@lesaffre.com

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, 06 20 372 1662