Export értékesítési munkatárs

Mestere vagy a kereskedelmi rendelések felvételének és a vevőkkel való egyeztetéseknek? Rutinosan kezeled az SAP-t és angolul is jól beszélsz?

Kereskedelmi csapatunk most Export értékesítési munkatárs munkakörbe keres talpraesett munkatársat:

Feladatok:

  • Rendelések felvétele és rögzítése SAP rendszerben
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, fuvarozókkal
  • Export értékesítéshez tartozó dokumentumok adminisztrációja és ellenőrzése
  • Számlázással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, tervezés, gyártás, raktár, pénzügy)
  • Statisztikák készítése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (kereskedelem, export ügyintéző, logisztika)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Excel program magabiztos használata
  • Ügyfélközpontú látásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Második nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati környezet multinacionális háttérrel
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, változatos béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed pályázatod a jelentkezem gombra kattintva küldheted be hozzánk: