IPARI AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK

Automatizálással foglalkozol és imádod a szakmádat?

Könnyedén szót értesz a termelő gépekkel, és élvezed a programozásukat?

Csatlakozz Műszaki osztályunk mérnök csapatához mint

Feladatok:

  • elektronikus eszközök kiválasztása / telepítése / kezelése és üzemeltetése az üzemi területeken lévő adatok gyűjtéséhez, továbbításához és feldolgozásához kapcsolódóan,
  • automatikus szabályozási műveletek programozása Siemens S7 környezetben
  • rakodó robotok, pneumatikus elemek, szervo hajtások és csomagoló gépek programozása, hibakeresése (Fanuc, Festo, Omron, Proconor, Parker, Danfoss…)
  • a szabályozási műveletek integrálása az operatív automata rendszerekbe, Factory 4.0
  • az üzemi eszközök jelátvitelének, visszacsatolásának és adatátvitelének megoldása harmadik rendszerekbe
  • algebrai és statisztikai módszerekre épülő algoritmusok megértése

Elvárások:

  • releváns diploma: Automatizálási mérnök, Villamosmérnök, Telekommunikációs mérnök, Informatikai mérnök ipari automatizálási tapasztalattal – vagy a fentiekhez hasonló képzettség, tapasztalat
  • 5 éves szakmai tapasztalat termelő vállalatnál ipari automatizálási területen
  • legalább tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gyakorlatias, elkötelezett, lelkes, innovatív, elhivatott, megoldás orientált személyiség

Előnyt jelent:

  • Élelmiszeriparban, gyógyszeriparban, vegyiparban magas automatizáltsági fokú területeken szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, számos fejlődési lehetőség akár nemzetközi szinten is
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, változatos béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázatod a jelentkezem gombra kattintva küldheted be hozzánk: