Labortechnikus

Gyártási laborunk csapatába keresünk talpraesett munkatársat labortechnikus munkakörbe:

Feladatok

  • Általános kémiai és mikrobiológiai vizsgálatok / mérések végzése
  • Mintavételezés, mintaelőkészítés, mérőoldatok készítése és nyilvántartása
  • Laboratóriumi berendezések, műszerek kezelése, kalibrálások végzése
  • A vizsgálati eredmények adminisztrálása, számítógépes rögzítése
  • A laboratóriumi terület tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség: élelmiszeranalitikus, vegyésztechnikus vagy mikrobiológus technikus
  • Pontos, megbízható munkavégzés, dinamizmus
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.
  • Pályakezdők jelentkezésére is számítunk
  • Általános munkarend: 7-15 óráig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát az alábbi email címre kattintva:

E-mail: human.hu@lesaffre.com

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, 06 20 372 1662