JUNIOR ASSZISZTENS

Vezérigazgatóságunk csapatába most az alábbi munkatársat keressük:

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése (másolás, szkennelés, iratrendezés, irodaszer beszerzés)
  • A társaság beérkező postájának kezelése és a beérkező általános telefon hívások fogadása
  • A beérkező számlák iktatása a számítógépes rendszerben (SAP)
  • Utazásszervezési feladatok: egyezteti és megszervezi a külföldi utakat, találkozókat
  • Külföldi vendégek fogadása, találkozókra a tárgyalók felkészítése, bekészítések, programok megszervezése
  • Dokumentumok fordítása (angol / magyar)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külső partnerekkel és a Lesaffre cégcsoport külföldi leányvállalataival
  • Kommunikációs feladatok támogatása (HR): szervezeti kommunikáció készítése, karrier oldal naprakészen tartása, álláshirdetések frissítése, jelölt kutatás, social media kampányok, stb.)
  • Levelek, dokumentumok, prezentációk, statisztikák készítése (az ügyvezető igazgató és a vezetőségi tagok részére)

Mit várunk új munkatársunktól:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázatod a jelentkezem gombra kattintva küldheted be hozzánk: