Kontroller

Feladatok

  • Részt vesz a társaság és leányvállalatai havi beszámolóinak, mérlegének és eredménykimutatásának elkészítésében.
  • Rendszeresen elemzi a működő tőke igényt, összehasonlítja a terv és tény adatokat, javaslatot tesz a mutatók javítására.
  • Részt vesz a társaság költségvetés tervezetének összeállításában.
  • Részt vesz a társaság és leányvállalatainak éves zárásában és audit folyamataiban, együttműködik a könyvvizsgálókkal.
  • Az adatokat kezeli a csoport pénzügyi rendszereiben (SAP, Horizon stb).

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi és/vagy számviteli szakirány előnyt jelent)
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Analitikus, logikus gondolkodás, proaktív szemlélet
  • Excel magasszintű ismerete
  • Megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Business intelligence ismerete
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, számos fejlődési lehetőség.
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer.
  • Változatos béren kívüli juttatások, karácsonyi jutalom
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el rövid szakmai önéletrajzát az alábbi email címre kattintva:

E-mail: human.hu@lesaffre.com

Lesaffre Magyarország Kft.
1222 Budapest, Gyár utca 5-9.,
Tel.: 226 63 11/213, 06 20 372 1662