SAP senior SD szakértő (munkaviszonyban)

SAP kompetencia központunk csapatába most az alábbi munkatársat keressük:

Feladatok:

  • Információ nyújtás az SAP funkcióiról és megoldási lehetőségekről
  • Hibabejelentések és változási kérelmek kezelése
  • Projektek támogatása és minőségbiztosítása
  • Részvételi az S/4 HANA bevezetésében és képzéseken
  • Oktatások tartása és tesztelések szervezése/elvégzése
  • SAP testreszabása, fejlesztői specifikációk készítése
  • Törzsadatok tömeges karbantartása

Elvárások:

  • 5+ év tapasztalat SD modulban és a SAP átfogó integrációs ismerete
  • Modul folyamatainak és funkcióinak, beállítási lehetőségeinek ismerete
  • Angol nyelv folyékony, magabiztos üzleti használata
  • Külföldi utazás a munkaidő max. 25%-ában
  • Elsősorban Budapesti vagy környéki lakhely és magyar nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Minél több SAP modul és folyamatok ismerete
  • SAP implementációs projekt tapasztalat
  • Második idegen nyelv (francia, spanyol vagy egyéb)
  • ABAP debug, hibakeresési eljárások, interfész technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus es holisztikus megközelítés, ahol a teljes folyamatot, és nem csak annak egyes részeit kell támogatni – ezáltal az átlagosnál sokkal több tudás és tapasztalat nyerhető!
  • Nemzetközi termelési környezetben szerzett, sokrétű szakmai tapasztalatok, folyamatos fejlődés
  • Részvételi lehetőség az új bevezetési projektekben
  • Lehetőség belső, hatékonyság-növelő projektek teljes körű menedzselésére
  • A jó munka elismerése és megbecsülése, munka-magánélet kiegyensúlyozottsága
  • Versenyképes bér, éves bónusz, karácsonyi jutalom, erős béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: irodánk a Lurdy-házban helyezkedik el

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, pályázatod a jelentkezem gombra kattintva küldheted be hozzánk: