Tapasztalt gépszerelő lakatos

Úgy érzed kiemelkedő vagy a LAKATOS szakmában, a munkatársaid  is Hozzád fordulnak tanácsért, ha elakadnak?

Gépész karbantartó csapatunkba most a fenti munkakörbe keresünk kollégát

Feladatok:

  • Szivattyúk, kapcsolódó technológiai szerelvények
  • Tároló tartályok, csővezetékek, kézi és pneumatikus szelepek, szabályozó szelepek, vízszintes és függőleges szeparátorok, energetikai (hűtőkompresszorok és légbefúvók), ipari szennyvízkezelő berendezések (ülepítőcentrifugák, dekanterek),
  • Nagyméretű folyadéktechnológiai berendezések, hajtóművek, biogáz üzem

állapotának felmérése, javítás előkészítése, elvégzése.

  • Gépegységek felújítása műhelyben, előkészítés későbbi beszerelésre (centrifugál és volumetrikus szivattyúk, hidrokuplungok, hajtóművek, szelepek stb)

Elvárások:

  • Gépszerelő, géplakatos végzettség + sok éves tapasztalat
  • Termelőüzemben szerzett tapasztalat (élelmiszeripari gyártó környezet előnyben)
  • Feladat és eredmény centrikusság megbízhatóság, pontos és önálló munkavégzés (többször rajzdokumentáció alapján)
  • A szakma szeretete

Előnyt jelent:

  • Mechatronikai ismeretek
  • Gép-forgácsolási ismeretek
  • Pneumatikus rendszerek, ipari vezérlések terén szerzett jártasság
  • Targoncavezetői engedély és kötöttpályás darukezelői engedély (2t)

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • A tudást és teljesítményt tükröző bérezési rendszer, karácsonyi jutalom, béren kívüli juttatások
  • Nagyon jó közlekedési lehetőség: cégünk a Budafok-Háros megállóknál helyezkedik el, a Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vasútvonal és számos BKV buszjárat mentén.
  • 1 műszakos munkarend (07:00 – 15:00)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldheti be hozzánk:

Vagy az alábbi email címen várjuk:

E-mail: human.hu@lesaffre.com